O nas

Hotel Unicus Kraków

Hotel Unicus to nowoczesny hotel butikowy usytuowany na Starym Mieście w Krakowie, w odległości zaledwie 210 metrów od Rynku Głównego. Lokalizacja w samym centrum Starego Miasta sprawia, że jest doskonałym miejscem dla Gości podróżujących służbowo jak i turystów.

Lokalizacja w centrum Przyjazny zwierzętom
Restauracja
Poznaj nasze

Oferty specjalne

Cena od 999 zł

Romantycznie We Dwoje

Wyjątkowa atmosfera panująca na Rynku Głównym, krakowskie uliczki idealne na romantyczny spacer i ka...

Pokoje

Hotel Unicus łączy w sobie nowoczesność oraz atmosferę zabytkowej, krakowskiej kamienicy. Dysponujemy 35 pokojami, z możliwością ugoszczenia do 58 osób.

Zobacz więcej

Lokalizacja

Hotel Unicus cieszy się wyjątkową lokalizacją w samym sercu Krakowa, zaledwie kilka kroków od zabytkowego Rynku Starego Miasta. To idealne miejsce dla tych, którzy pragną zanurzyć się w historycznej atmosferze miasta, będąc blisko jego głównych atrakcji turystycznych i kulturalnych.

Zobacz więcej

Konferencje

W Hotelu Unicus znajduje się wyjątkowa sala konferencyjna umiejscowiona w pięknych, historycznych piwnicach. Charakterystyczne dla niej ceglane ściany, łukowate sklepienia i subtelne oświetlenie nadają jej niezwykły klimat. Sala ta jest idealnym miejscem na mniejsze konferencje czy też prywatne spotkania rodzinne.

Zobacz więcej
NEWSLETTER

Pozostań w kontakcie

I bądź na bieżąco z naszymi ofertami specjalnymi, nadchodzącymi wydarzeniami i nie tylko

Destigo More

Destigo Loyalty to droga przez pasje, emocje i doświadczenia. Za każdym razem, gdy podróżujesz z nami, dbamy o to, by było ich w Twoim życiu więcej. Twoje pobyty w naszych hotelach nagradzamy korzyściami, które otwierają nowe możliwości.
Więcej
Zgoda na pliki cookie
Konfiguracja
O plikach cookie