Hotel Unicus, Kraków

Zima w Krakowie !

Zima w Krakowie !
  • min. 2 nights
  • Breakfast and Dinner
Spędź zimowy weekend w Krakowie. Zapraszamy do Krakowa gdzie w hotelu Unicus znajdziecie coś zarówno dla małych jak i dla dużych. W tym roku zaplanowaliśmy dla Państwa pobyty z wyżywieniem i zniżkami na atrakcje w mieście.

Pakiet zawiera:

  • 2 noclegi w specjalnej cenie, w pokoju o wybranym standardzie
  • 2 śniadania dla 2 osób 
  • 2 serwowane obiadokolacje dla 2 osób (3 dania + napoje)
  • rozgrzewająca zimowa herbata lub gorąca czekolada na powitanie
  • darmowe wejście do strefy basenowej i saun Hotelu Unicus Palace (dostępność zgodnie z obostrzeniami rządowymi związanymi z COVID-19)
  • bezprzewodowy, bezpłatny dostęp do Internetu na terenie całego hotelu
  • możliwość korzystania z sali fitness bez limitu czasu (dostępność zgodnie z obostrzeniami rządowymi związanymi z COVID-19) 

A ponadto:

• zniżki na wejścia do Muzeum Figur Woskowych 20%, Cosmic Minigolf 15%, Quiz Games 10%, wycieczki samochodami elektrycznymi po historycznych dzielnicach Krakowa 15%

• możliwość skorzystania z udogodnień dla dzieci takich jak: łóżeczko, wanienka, nocnik, przewijak, podgrzewacz do butelek itp.

Posiadamy certyfikat kapituły "Hotel Przyjazny Rodzinie".

AKCEPTUJEMY BON TURYSTYCZNY!

Dla komfortu naszych Gości i pomninięcie konieczności gwarancji rezerwacji, w przypadku rozliczeń bonami prosimy o bezpośredni kontakt z recepcją hotelową. 

W trosce o Państwa bezpieczeństwo wszystkie pomieszczenia w hotelu są codziennie dezynfekowane za pomocą elektrostatycznych rozpylaczy i ozonowane. Części wspólne w nocy, a pokoje po każdym wyjeździe Gości. Każda ze stosowanych przez nas metod eliminuje 100% wirusów. 
Pracownicy stosują niezbędne zabezpieczenia.
Działamy zgodnie z procedurami bezpieczeństwa i posiadamy stosowne certyfikaty.
Wszystkie informacje można znaleźć na naszej stronie www.dobryhotel.com.

 

Important information Check-in
arrival: from 15:00
departure: until 12:00
Children policy

Children of all ages are welcome. The maximum number of extra beds / cots in a room is 1. Any additional beds and baby cots are only available on request and must be confirmed by the property.

Pet policy

Pets are not accepted.

Parking - information

We work with a guarded and monitored car park, which is located next to the Hotel. At the time of check-in it is possible to park in a specially designated place in front of the hotel, then the employee will help with taking the car to the parking lot / with bringing the car from the parking lot. The price for 1 day (24 h) is 85 PLN.

Booking cancellation

Rezerwacja z możliwością anulacji na 1 dzień przed przyjazdem. Wymagana przedpłata w wysokości pierwszej doby. W przypadku anulacji w terminie wpłacona przedpłata zostanie zwrócona w pełnej wartości wpłaty. W przypadku anulacji po upływie terminu lub niedojazdu Gościa, Hotel zastrzega sobie prawo do zatrzymania pełnej przedpłaty.

Check also our other offers
see on map
Booking not available To book your stay, please contact the reception.
Safe Hotel – our actions taken due to COVID-19 pandemic Read more
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close